
Forfatter
Melding

oslogutt92
jeg trodde jeg fant drømmejenta
nov 8 2014 - 18:00
jeg ville være profesjonell siden jeg var på jobb og skulle jobbe med hun igjen
vi er veldig like og hadde en god tone men jeg var ikke modig nok til å be henne ut.
og nå er det for sent.
nå har hun en kjæreste og nå har jeg ikke noe..
jeg hater min angst jeg kunne kanskje hatt en kjæreste nå vis det ikke hadde vært for den.
hvordan vil det bli når jeg skal jobbe med hun igjen?

TungtLiv84
Re: jeg trodde jeg fant drømmejenta
nov 10 2014 - 10:54
En annen tanke er dette: det er slett ikke sikkert det hadde blitt noe om du hadde bedt henne ut likevel. På jobb er man profesjonell og må oppføre seg deretter. Mulig hun ikke hadde sett på deg på den måten og etter en avvisnng, hadde det bare blitt klein stemning på jobben. Derfor det finnes en regel at man bør helst ikke date kolleger.
Kan vel også si jeg også har gått i den "fellen" før. Blitt kjent med jenter som vi klaffet veldig godt sammen, men til slutt ble det enten avvisning eller de fant seg andre. Life's a bitch, men sånn er det.
I beste fall kan du være en god kollega og samarbeidspartner og sørge for at hun legger merke til deg. Kanskje vil hun velge å dumpe han til fordel for deg, men da er det risiko å være "that guy".