
Forfatter
Melding

Wethepeople
Ting man ikke fikk gjort.
aug 12 2014 - 09:56
Jeg fikk aldri fullført utdannelse og jobbet som ufaglært til jeg ble for syk bla.Jeg har kommet til den konklusjon at det er aa sløse med tid aa tenke paa ting man ikke fikk gjort.
Jeg mener ogsaa at de av oss som har slitt mer enn andre har en unik innsikt og kanskje dette kan brukes til noe positivt.Veien til livet er ikke lik for alle.Og livet er for kort til aa sitte aa synes synd paa seg selv.Det løser jo heller ingenting.
Livet kan plutselig bli tøft for de mest " vellykkede" saa saann sett er livet rart.
Det finnes ikke noe survival of the fittest
i dette moderne samfunnet.Leser ofte om folk som har gjort alt "riktig" som plutselig faar en dødsdom i fanget eller kommer ut for ulykker som endrer livet drastisk.Livet er mange ganger brutalt og naar ulykken er utesaa betyr det ikke saa mye hvem du er og hva du har "oppnaadd".
Saa vær glad du lever og har muligheten til aa endre fremtiden selv om fortiden kan være hard aa komme over.
Ønsker alle paa forumet en fin dag.

Jente23x
Re: Ting man ikke fikk gjort.
aug 12 2014 - 22:26

JustDoIt
Re: Ting man ikke fikk gjort.
aug 12 2014 - 22:47