Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 48 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Effexor

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Effexor

mars 19 2019 - 19:20
For 8 uker siden begynte jeg på Effexor ,og etter 3 uker ca,så økte jeg dosen. Men,etter 2 uker så fikk jeg mye skit.
Jeg fikk stikking/kriblinger rundt omkring på kroppen, smerter fra muskler, ekstremt tørr i munnen osv.
Har prøvd å kontakte legen min,men uten hell.
Kjenner etter jeg blir mer bekymret av dette,enn jeg var fra før

Redigert etter forumets rettnings bestemmelse Hilsen Admi
Avatar

Re: Effexor

mars 19 2019 - 19:44
Ehh

Ble inleggene mine slettet?
Avatar

Effexor

mars 19 2019 - 21:05
Ja Limbeck77.
Alt vart borte. Måtte legge ut på nytt.
Hva svarte du på det siste jeg skrev
Til forsiden