Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Vestfold: ensom mann 45 søker snill og kjærlig ensom dame

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Vestfold: ensom mann 45 søker snill og kjærlig ensom dame

okt 13 2022 - 08:16
Mann i midten av førtiåra med livet, fast jobb og det meste på stell.

Nå som høstmørket begynner å sette inn, kjenner jeg mer på det jeg har merket de siste årene: føler meg ensom der jeg er i livet, og lurer på om det et sted der ute finnes en snill og kjærlig jente som ser etter en trygg armkrok, samtalepartner, bestevenn, turvenn, kosepartner og betingelsesløs trofasthet i alle årene som kommer. Uten baktanker, utroskap, hemmeligheter, manipulasjon, kontroll, vold eller egoisme. Som er klar til å være sammen med noen som vil gjøre deg glad, og som du har lyst til å gjøre glad.

Kanskje man kunne starte med en båltur i skogen eller på fjellet en gang i høst? Eller gjerne bare noen anonyme meldinger her på sidetmedord eller Discord.

Ønsker deg en fin tid fram mot jul, ta vare på deg selv.
Til forsiden