Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Søker venner i Trondheim

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Søker venner i Trondheim

okt 31 2022 - 13:13
Hei
Jeg er en 27 år gammel mann/gutt som søker etter en eller flere venner I Trondheim.
Bryr meg lite om kjønn/alder osv.
Flyttet til Trondheim høsten 2021 for å studere. Men akkurat nå er jeg arbeidssøker som også aktivt jobber med helsa (psykisk og fysisk).

Må dessverre si at jeg søker bare etter potensielle vennskap/bekjente i Trondheim omegn som det er mulighet for å være med.
Da jeg lagde denne brukeren på sidemedord i 2011, snakket jeg med alt og alle. Men nå siden jeg er "ny" i en stor by, så vil jeg gjerne bli kjent med personer her "lokalt".

Interesser/hobbyer er:
Dataspill
Grafisk design/editing
Buldring/fotball/trening
Film, musikk, anime og god mat!

Er på en generell basis relativt blakk, så har grenser på hva jeg kan bli med på. Men har et åpent sinn.
Bare gå tur, sosialisere eller lignende hadde vært koslig også.
Avatar

Hei

nov 11 2022 - 17:32
God fredag. Du holder på med da?
Avatar

Hei

nov 30 2022 - 23:55
Har sendt deg en melding og venneforespørsel
Avatar

Hei

feb 17 2023 - 21:27
Jeg flyttet til trondheim høsten 2022. Kjenner ikke så mange her og ønsker meg flere venner. Jeg er også glad i klatring:) ellers liker jeg å finne på ting generelt
Til forsiden