Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Ønsker venner i Oslo

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Ønsker venner i Oslo

feb 1 2016 - 16:41
Heisann!
Er en jente på 21 år som sliter med å finne venner etter jeg flyttet til Oslo for noen år siden. På grunn av angst og depresjoner (har også aspergers) jobber jeg ikke og det resulterer i litt for mye alenetid.

Er veldig glad i å være i naturen/skogen, hører mye på musikk, har en hund og venter nr 2 snart, men savner aller mest å bare ha noen å snakke med om alt og ingenting. Noen uloveligheter hører også til hverdagen min, men dette er urelevant om du er en åpen person. Jeg snakker aldri stygt om noen, liker hjemlagde gaver best og er ellers veldig simpel i levemåte. Alder og kjønn er helt urelevant!!
Håper noen der ute er som meg :)
Klem fra E
Avatar

Re: Ønsker venner i Oslo

feb 6 2016 - 22:45
Sendte melding og venneinvitasjon!
Avatar

hei

feb 23 2016 - 16:01
jeg vil gjerne snakke med deg å møte deg.å bli bedre med deg jeg er en jente med godt humør.liker å sykle å svømme å gå turer mye annet også da
Til forsiden