Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Noen potensielle venner der ute?

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Noen potensielle venner der ute?

juli 22 2014 - 12:19
Hei, er en mann på 44 - bosatt sentralt på østlandet som kunne tenkt meg å hatt flere gode venner. Har mange kjente, kone, familie, barn og venner - men mine gode kompiser har jeg opp i gjennom årene mistet kontakten med.

Har tidligere vært plaget med angst/utbrenthet - og tilbakefall får man alltid. Men på en god dag er jeg en veldig bra samtalepartner og venn.

Vet ikke om dette er rette stedet å legge ut en slik post, men hvorfor ikke prøve?

Liker å reise, foto, fiske, film eller bare være lat.

Legg meg gjerne til som venn :-)
Avatar

Re: Noen potensielle venner der ute?

juli 27 2014 - 11:03
He he, det fins flust av potensielle venner her ute:-)

Har lyst på noen selv.
Kan sende deg en venneforespørsel når jeg kommer meg til en pc igjen...(det går ikke helt smertefritt å legge inn ord her via mobilen merker jeg)



Til forsiden