Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Fersk i hovedstaden. (:

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Fersk i hovedstaden. (:

sep 9 2015 - 22:48
Heisann. Jeg er en jente på 21 . Bodd I Oslo I ca 1 år men har ikke helt klart å finne meg noe særlig venninner. Jeg er litt sjenert av meg og er ikke så flink til å ta initiativ med en gang men det bedrer seg når man blir kjent med meg.
Jeg vil gjerne ha venninner fra 20-40 år . Jeg er ikke så nøye på alders så lenge man har det hyggelig sammen ! :-) Vil gjerne ha venninner som vil drikke kaffe på kafé , eller tilbringe late timer i parken, dra ut på spasertur sammen, osv ! :-)
Ta kontakt ! :-)
Avatar

Hei

sep 10 2015 - 10:00
Jeg er en jente på snart 20 år. Er selv sjenert og ønsker flere venner. Elsker forresten kaffe, parker og spaserturer :) Sender deg en venneforespørsel.
Avatar

Hei

sep 10 2015 - 13:11
Hva liker dere å finne på, på vinteren?
Til forsiden