Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Damer i Oslo/tur-skravle venn

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Damer i Oslo/tur-skravle venn

okt 18 2019 - 22:15
Hei.

Jeg er ei dame på 37 år som kunne tenke meg nytt bekjentskap og eller turvenner i Oslo. Chat er også aktuelt.
Det som er viktig er at du kan gi av deg selv og være åpen og ærlig! (forventer ikke livshistorien din med det samme nei) bare ærlighet.
Noen som kunne tenke seg å skrive litt og bli kjent?

Mvh Regnbuelykke og tenketanker
Avatar

Hei

okt 18 2019 - 22:49
Hei. Det er fint å kunne chatte først tenker jeg hvis du er int. Man 49 bor i Oslo. Ha en fin natt og mvh. Seawave
Avatar

Hei

des 31 2019 - 12:30
Jente 36 fra Oslo, interessert i å bli kjent?
Avatar

Turvenn i Oslo

mai 12 2020 - 20:24
Hei.

Ser at dette er en gammel tråd men kanskje fortsatt aktuell?
Jeg ønsker meg en turvenn i Oslo området. Liker å gå tur og ta en kaffe på kafé. Ønsker å få en venninne og dele opp og nedturer med. Har en snill kjæreste men han er ikke lett å dra med på tur. Og jeg som elsker å være i naturen.

Jeg er barnefri og bor i sentrale Oslo. Så har egentlig masse tid.
Til forsiden