Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 24 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Ønsker en bauta med livserfaringer der en kommer ut i pluss på andre siden

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Ønsker en bauta med livserfaringer der en kommer ut i pluss på andre siden

okt 10 2022 - 05:30
Kvinne, ønsker så inderlig en klok bauta i livet som har levd ett liv og har gjort seg noen erfaringer både av opp og nedturer og flest ganger kommer ut i pluss, men som ikke glemmer att der er minus sider for å oppnå plusser også.
En samtalepartner, eg kjempe god venn som har kjent og følt på livet. Og som ikke er redd for den vanskelige samtalen
For jeg har en personlig oppfatning av att de som har opplevd mye utfordringer og komt seg på pluss, er ydmyke, ikke dømmende og empati. Er glad i naturen
Til forsiden