Tilbake Tilbake: Angst

Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 48 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

Effexor

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

Effexor

mars 19 2019 - 15:23
For 8 uker siden begynte jeg på Effexor ,og etter 3 uker ca,så økte jeg dosen. Men,etter 2 uker så fikk jeg mye skit.
Jeg fikk stikking/kriblinger rundt omkring på kroppen, smerter fra muskler, ekstremt tørr i munnen osv.
Har prøvd å kontakte legen min,men uten hell.
Kjenner jeg blir mer bekymret av dette,enn jeg var fra før

Innlegget redigert på grunn av at det var i strid med Forumets reglementet.
Hilsen administrator
Til forsiden