|
Liinnj1234
|
tenker for mye:S
Jeg tenker så mye. tenker mye tanker...hele tiden.
Tenker og grubler, tenker og tenker og tenker...
hodet sprenges av tanker.
jeg alltid vært grublende siden jeg var kanskje under tenåra..
men blitt verre nå.........med årene.
Klarer ikke la være å ikke tenke. Tenker meg ihjel.
prøver å slappe av..men går ikke sekund at jeg tenker.
Gruer for morgendagen..når det er ingenting som skal skje.
Har ingen planer for noe....annet enn å prøve presse seg såvidt ut en tur.
Men likvel føler meg ensom hver j* dag.
følte meg så nedfor,elendig. Igår følte meg stygg, høy og tynn mens jeg gikk ut..
følte at ting er ment til å være slik som det er. Ende opp slik, jeg som er så stygg. Hatet meg selv, hatet gud for at han sendte meg til vanskelige jorda. For å ha blitt født..til denne ensomme, vanskelige problemfylte jorda. Sint for at jeg kom til denne verden.
Hvorfor må jeg gjennom vanskelige irriterende tragiske tunge livet-.-
Ligger lenge hver morgen..og kjenner man er lei.
Jeg klarer ikke ta tak i ting selv, meg selv eller noe. Føler at dette er skjebnen. Tenker tanker hele tiden. Aldri fri av tanker.
Grubler hvordan morgendagen kommer til å bli. Er lei av ha det slik, gå uten arbeid.jobb.. var ikke sånn jeg tenkte framtiden skulle ende opp slik!!!
Tenker at jeg aldri kommer til å klare noe utdanning, eller bli ene eller andre.
Tenker jeg er unormal, ser på meg selv som unormal. Ser for meg ett trygda liv i mange år.
Tenker når jeg går langs gaten..hvordan jeg går..går som en stiv stokk..og som en robot nesten.Om noen forstår..
Analyserer alt, de som går her og der. Føler meg som en skikkelig raring.
Noen andre som kjenner seg igjen?
Klarer ikke senke skuldrene, bare er helt anspent..og presser meg hver gang.. klarer ikke la være.. å tenke på dem som kjører forbi.
Tror at alle ser meg, legger merke til meg. tar mye krefter..
Er det noen som grubler hele tiden, når dem er sammens med andre fremmede mennesker? som når dem er sammens med andre? og tenker på om dem lager lyder. som å slamre døren..eller gjør andre lyder?
tørs liksom ikke være meg selv helt i kollektivet og slamre igjen døra og sånt...
åså diskurtete jeg og hun filipinske dama i huset..diskurtete. Hun klaget på at jeg ikke tok oppvasken/skitten koppene og skitten forma...osv.fra igår. Hun klager på alt!! ingenting er bra nok. HUn var drittsur og irritert..sier jeg bare tenker på meg selv, når det gjelder, å tilpasse meg. Så sa jeg tilbake ting, at hun var sjalu, og hun sier jeg har bare problemer med meg selv..
jeg var på dagsenteret og der er det stort sett gamle gubber! en gubbe som spurte om jeg ville være med han hjem.* så spurte han om jeg hadde mann, og at jeg skulle få mat og klær hvis jeg ble med han..han virket veldig nervøs og spent i blikket. jeg og han var alene..jeg stakk min vei.
|
|
xchidini95
|
Re: tenker for mye:S
De to siste delene forstod jeg ikke så mye sammenhengen med. Men utenom det så...
Du er ikke alene om å tenke mye. Jeg har blitt målt på hjernaktivitet samt andre tester. Det er snakk om at jeg har 9 ganger så mye surr og tull oppi hodet mitt enn normalen av menneske.
Jeg tenker hele tiden, sov lite pga det (jeg har hatt det hele livet så jeg har funnet opp måter å komme meg litt vekk, selv om risken er stor)
Når jeg går på en butikk så ser jeg alltid høyre/venstre når jeg kommer til en ny hylle for å se hva som skjer rundt meg til en hver tid.
Jeg analyserer hele tiden, tenker hele tiden osv osv. Jeg er veldig sliten. Men jeg har kommet over min verste fase som var i august tider da jeg registrerte meg her.
Alt er en del bedre for meg, men nå sliter jeg med mye annet også så jeg bryr meg ikke så mye lenger om alle de negative tingene mine. Jeg fokuserer bare på det positive. Livet er gøy å leve når man har det gøy, så hvorfor skal jeg grave meg ned med mine negative tanker? Det er sykt vanskelig å ikke gjøre det, men vil heller bruke all min energi på det. Enn å være sliten på negative tanker (som uansett er der).
Vil du snakke med meg så kontakt meg gjerne. Jeg har noen tips, jeg er enkel å snakke med og jeg forstår enhver situasjon pga jeg har nok allerede kommet med en hau med forslag, ideer og temamuligheter å snakke om før vi har sagt vårt andre ord : )
Mvh: Erik
|